Wie zitten er in het algemeen bestuur

Het algemeen bestuur (de verenigde vergadering) bestaat uit de volgende leden.

Leden van Water Natuurlijk

Josien van Capelle

Naam: Josien van Cappelle
E-mailadres: j.van.cappelle@hhsk.nl

Margot Kwee

Naam: Margot Kwee
E-mailadres: m.kwee@hhsk.nl

Erik Hovingh

Naam: Erik Hovingh
E-mailadres: e.hovingh@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 149 98 875

Rens de Boer

Naam: Rens de Boer
E-mailadres: r.de.boer@hhsk.nl

Frank Huijgens

Naam: Frank Huijgens
E-mailadres: f.huijgens@hhsk.nl

Chris Veldhuijsen

Naam: Chris Veldhuijsen
E-mailadres: c.veldhuijsen@hhsk.nl

Leden van de VVD

Cor Habben Jansen

Naam: Cor Habben Jansen
E-mailadres: c.habbenjansen@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 502 03 140

Jock Geselschap

Naam: Jock Geselschap
E-mailadres: j.geselschap@hhsk.nl

Jacqueline van Nauta Lemke

Naam: Jacqueline van Nauta Lemke
E-mailadres: j.van.nautalemke@hhsk.nl

Vincent Jumelet

Naam: Vincent Jumelet
E-mailadres: v.jumelet@hhsk.nl

Leden van de BBB

Marielle de Jong

Naam: Marielle de Jong
E-mailadres: m.de.jong@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 261 60 197

Nicki de Haaij

Naam: Nicki de Haaij
E-mailadres: n.de.haaij@hhsk.nl

Arie Bogaard

Naam: Arie Bogaard
E-mailadres: a.bogaard@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 267 64 871

Leden van de Partij van de Arbeid  (PvdA)

Wim van Heemst

Naam: Wim van Heemst
E-mailadres: w.van.heemst@hhsk.nl

Anneke Heinecke

Naam: Anneke Heinecke
E-mailadres: a.heinecke@hhsk.nl

Arjen Hazelebach

Naam; Arjen Hazelebach
E-mailadres: a.hazelebach@hhsk.nl
Telefoonnummer 06 241 62 489

Leden van de Partij voor de Dieren

Jaap Rozema

Naam: Jaap Rozema
E-mailadres: j.rozema@hhsk.nl

Linda Jansen

Naam: Linda Jansen
E-mailadres: l.jansen@hhsk.nl

Pinar Coşkun

Naam: Pinar Coşkun
E-mailadres: p.coskun@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 180 43 739

Leden van de SGP-ChistenUnie

Martin van der Spek

Naam: Martin van der Spek
E-mailadres: m.vander.spek@hhsk.nl

Greet van den Bergh-Kempenaar

Naam: Greet van den Bergh-Kempenaar
E-mailadres: g.vanden.bergh@hhsk.nl

Leden van AWP voor water, klimaat en natuur

Lex Welter

Naam: Lex Welter
E-mailadres: l.welter@hhsk.nl

Inge van Berkel

Naam: Inge van Berkel
E-mailadres: i.van.berkel@hhsk.nl

Lid van JA21

Marcus Breet

Naam: Marcus Breet
E-mailadres: m.breet@hhsk.nl

Lid van het CDA

Teun Visscher

Naam: Teun Visscher
E-mailadres: t.visscher@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 247 32 391

Lid van JOU Water HHSK

Jet Valk

Naam: Jet Valk
E-mailadres: j.valk@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 819 34 302

Leden van Ongebouwd

Aart de Zeeuw

Naam: Aart de Zeeuw
E-mailadres: a.de.zeeuw@hhsk.nl

Manon Broere-van der Wees

Naam: Manon Broere-van der Wees
E-mailadres: m.broere@hhsk.nl

Leden van Natuurterreinen

Jos Verdoold

Naam: Jos Verdoold
E-mailadres: j.verdoold@hhsk.nl
Telefoonnummer: 06 500 73 636

Lars Nanninga

Naam: Lars Nanninga
E-mailadres: l.nanninga@hhsk.nl