Snelheidsremmende maatregelen Zuidbroekse Opweg Berkenwoude.

23 juli 2025
Het hoogheemraadschap past de Zuidbroekse Opweg te Berkenwoude aan door drie plateaus aan te leggen om de snelheid van het verkeer te remmen.

We doen dit omdat uit metingen blijkt dat er vaak harder wordt gereden dan toegestaan. Dat in combinatie met het aanwezige voet- en fietsverkeer zorgt voor een te groot risico op ongevallen. Tegelijkertijd met de aanleg repareren we ook een aantal schades aan het asfalt.

De locatie van de plateaus zijn ter hoogte van de Zuidbroekse Opweg huisnummer 12, ter hoogte van de kruising met de Elzenhof en ter hoogte van Weidebloemstraat huisnummer 11 en 13. De aanleg vindt plaats in september 2025 en zorgt tijdelijk voor hinder voor het verkeer. Met borden worden weggebruikers dan geïnformeerd.

Zuidbroekse Opweg ter hoogte van huisnummer 12

Zuidbroekse Opweg kruising Elzenhof

Plateau op de Zuidbroekse Opweg ter hoogte van Weidebloemstraat huisnummer 11 en 13

Nog geen reacties

Plaats een reactie