Werkzaamheden KIJK begin 2026 in Krimpen aan den IJssel
Deze werkzaamheden zijn nodig omdat de kabels en leidingen in de weg liggen voor de geplande dijkversterking.
Voorbereiding in het najaar
Om goed voorbereid te zijn, graven wij dit najaar proefsleuven in de weg. Zo zien we precies waar de kabels en leidingen liggen. In totaal maken we ongeveer 50 proefsleuven tussen IJsseldijk 275 en IJsseldijk 52.
Tijdens deze werkzaamheden kunnen delen van de stoep, rijbaan of enkele parkeervakken tijdelijk worden afgezet. Auto’s kunnen langs de afzetting rijden, maar bij tegenliggers kan het nodig zijn om even te wachten. Voetgangers en hulpdiensten kunnen er altijd langs.
We komen bij u langs
In sommige woningen bekijken we hoe de aansluitingen binnen zijn geregeld (dit noemen we ‘schouwen’). Bewoners van deze woningen ontvangen hierover een persoonlijke brief.
Vragen? Kom langs!
Op woensdag 22 en 29 oktober organiseren we inloopmomenten waar u terecht kunt met vragen. U kunt ons vinden tussen 13:00 en 15:00 uur in Zaal 9 van Ontmoetingscentrum De Tuyter, Nachtegaalstraat 8 in Krimpen aan den IJssel.
Daarnaast ontvangen bewoners van de IJsseldijk (tussen huisnummer 275 en Aquamarijn) een uitnodiging voor een speciale bijeenkomst over de werkzaamheden direct langs hun woning of bedrijf.
Nog geen reacties
Plaats een reactie