Kopen of huren van het hoogheemraadschap
Vanwege het Didam-arrest zijn wij verplicht om plannen voor verhuur of verkoop bekend te maken. Zo heeft iedereen de kans om hierop te reageren. Schieland en de Krimpenerwaard wacht 20 kalenderdagen na de datum van de publicatie met het uitvoeren van de plannen. Op deze pagina vindt u al onze plannen voor verkoop en verhuur van ons onroerend goed (grond en de gebouwen op deze grond of een stuk water).
Hoe wij omgaan met onze eigendommen hebben we beschreven in de zogenoemde Nota Eigendommenbeleid. We beheren onze eigendommen op een verantwoorde manier en staan ook open voor medegebruik. Dit kan zo lang het werk van het waterschap daar geen last van heeft.
- Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard is van plan om een huurovereenkomst aan te gaan voor het gebruik van grond vlakbij Schuwacht 240 in Lekkerkerk
- Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard is van plan om een huurovereenkomst aan te gaan voor het gebruik van grond gelegen voor Lekdijk-West 81a in Bergambacht