Pers

Deze pagina is voor journalisten. Heeft u vragen over het werk van het hoogheemraadschap, neem dan contact op met één van onze communicatieadviseurs.

Welke adviseur heeft u nodig?

Elke communicatieadviseur heeft een eigen specialisme. Krijgt u de adviseur niet te pakken? Bel ons dan via het algemene telefoonnummer: 010 45 37 200 of mail ons op communicatie@hhsk.nl. Bent u niet van de pers? Kijk dan bij contact.

Sabine
Sabine Joling

Afvalwater, duurzaamheid, innovaties, glastuinbouw en verkiezingen.

Bereikbaar op 06 468 85 126 en via s.joling@hhsk.nl.

Robert Spiering
Robert Spiering

Klimaat(adaptatie), Rotterdamse projecten, bouwen in lager gelegen gebieden en de Zuidplaspolder.

Bereikbaar op 06 116 45 192 en via r.spiering@hhsk.nl.

Silvia Deckers
Silvia Deckers

Dijkversterking Krachtige IJsseldijken Krimpenerwaard, werkzaamheden aan molens, sluizen, stuwen en gemalen.

Bereikbaar op 06 117 98 819 en via s.deckers@hhsk.nl.

Maaike Siepman
Maaike Siepman

Slootonderhoud (maaien, baggeren, schouw), innovaties voor handhaving (droneboot en satellietschouw), eigendommen, vergunningverlening en handhaving.

Bereikbaar op 06 461 97 939 en via m.siepman@hhsk.nl.

Annefieke Pagnillo
Annefieke Pagnillo

Waterkeringen en Wegen en gebiedsovereenkomst Veenweiden Krimpenerwaard.

Bereikbaar op 06 113 68 523 en via a.pagnillo@hhsk.nl.

Paula Korteweg
Paula Korteweg

Waterkwaliteit en ecologie.

Bereikbaar op 06 317 76 562 en via p.korteweg@hhsk.nl.

Nadine Sparrius
Nadine Sparrius

Financiën, omgeving en organisatie.

Bereikbaar op 06 278 21 433 en via n.sparrius@hhsk.nl.

Nieuwsbrief en perslijst

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Abonneer u dan op onze nieuwsbrief of meld u aan voor onze perslijst zodat u onze persberichten toegestuurd krijgt.

Voeg mij toe aan de perslijst


bv. AD Groene Hart