Sneller tijdelijk internet

Samen met internetprovider Glasdraad werken wij aan een oplossing voor bewoners en bedrijven langs de Hollandsche IJssel met trage internetverbindingen.

We kunnen niet meer zonder internet. De aanleg van glasvezel tussen Krimpen aan den IJssel en Gouderak kan pas na afronding van het dijkversterkingsproject starten. Glasdraad onderzoekt daarom alternatieven voor snel internet. Voor bewoners en bedrijven met trage internetverbindingen werkt Glasdraad in opdracht van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard aan een tijdelijke oplossing voor goed internet. Op deze webpagina houden wij u op de hoogte.

Start onderzoek internet wensen

In december 2024 vroeg Glasdraad via een vragenlijst naar uw wensen. Hier zijn heel veel reacties op gekomen. Hier kwam uit naar voren dat veel mensen tevreden zijn met internet via satelliet en mobiele netwerken, maar er zijn ook zorgen over de dekking.

Vervolg: dekkingsonderzoek

Om aan de wensen van de mensen in het gebied te voldoen start in 2025 een dekkingsonderzoek. Er wordt onderzocht hoe de huidige verbindingen verbeterd kunnen worden. Deelnemers worden hier persoonlijk over geïnformeerd.

Meer in­for­ma­tie

Lees meer over het glasvezelproject op krimpenerwaard.glasdraad.nl. Samen zorgen Glasdraad en het waterschap ervoor dat u tijdens de werkzaamheden toegang heeft tot snel en stabiel internet! Vragen? Neem contact op met het omgevingsloket KIJK.