Kopen of huren van het hoogheemraadschap
Vanwege het Didam-arrest zijn wij verplicht om plannen voor verhuur of verkoop bekend te maken. Zo heeft iedereen de kans om hierop te reageren. Schieland en de Krimpenerwaard wacht 20 kalenderdagen na de datum van de publicatie met het uitvoeren van de plannen. Op deze pagina vindt u al onze plannen voor verkoop en verhuur van ons onroerend goed (grond en de gebouwen op deze grond of een stuk water).
Hoe wij omgaan met onze eigendommen hebben we beschreven in de zogenoemde Nota Eigendommenbeleid. We beheren onze eigendommen op een verantwoorde manier en staan ook open voor medegebruik. Dit kan zo lang het werk van het waterschap daar geen last van heeft.
Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard heeft het plan tot het vestigen van een recht van opstal (iemand die toestemming heeft om een gebouw, werk of planten te hebben op een stuk grond dat van iemand anders is ) voor het hebben, houden en onderhouden van een riool vrijverval, rioleringsbuizen en zaken ter ondersteuning van de rioleringsinrichting op een stuk grond gelegen aan de Aert van Nesstraat ter hoogte van de huisnummers 1 t/m 59 in Capelle aan den IJssel.